Ürünler


Modüler Su Deposu Nedir?

    Parçalar halinde imal edilen, montaj yapılacak alana parçalar halinde taşınan, kaynak gerekmeksizin tamamen civatalarla birleştirilerek oluşturulan özel bir depo tipidir.
    Kolay kurulumu, pratik kullanımı ve diğer tip depolarla kıyaslanmayacak kadar sağlıklı standartlarda su muhafazası nedeniyle dünyanın tercih ettiği bir üründür.
    Depolar yerden yüksek platformlar üzerine, çatıya, kulelere ve mevcut binaların içlerine kolaylıkla monte edilebilmektedir.


Neden Gür Modül Su Depoları?

  Tüm parçalar özel malzeme ve üretim teknikleriyle hazırlandığından, uzun yıllar bakım gerektirmez.

  Emsallerine göre daha sağlamdır.

  Tüm parçalar standart olduğundan, zedelenen veya bozulan parçalar istendiğinde kolaylıkla değiştirilebilir.

  Montajı daha kolay ve hızlıdır.

  İstenilen ölçü ve kapasitelerde birleştirilerek çözüm üretilebilir.

 

MODÜLER SU DEPOSU

 Firmamızın üretimini yaptığı Elazığ modüler su deposu fabrikalarda son teknoloji imkanlarıyla üretilen ve sunduğu imkanlar sebebiyle müşteriler tarafından büyük ölçüde tercih edilen bir modüler su deposudur.

  Modüler su deposuna sahip olmak için normal depolara nazaran cebinizden bir miktar daha fazla para çıkabilir. Ancak zamanla kullanılar tarafından da kolaylıkla görülecektir ki böyle bir depoya sahip olduktan sonra meydana gelecek olan ekstra maliyetleri yok denecek kadar azdır. Çünkü özellikle Elazığ modüler su deposu kolayca deforme olmayan yapısıyla oldukça uzun ömürlüdür ve bu ömrü boyuncu bakım gerektirecek bir durumla karşılaşma ihtimaliniz yok denecek kadar azdır. Bir an için bu küçük ihtimalin gerçekleştiğini düşünecek olursak bile su deposunun parçalarının birbirinden bağımsız olarak değiştirilebilmesinden dolayı maliyet yine çok düşük olacaktır.

0 (424) 233 75 61 0 (424) 255 51 11 7/24 Destek

Bülten

Yararlı bilgiler ve değerli kaynaklar için e-posta bültenine abone olun.

İletişim Bilgileri

  • Adres: Elazığ Organize Sanayi Bölgesi 24. Yol Yazıkonak - Elazığ Çarşı Mah. Atatürk Okulu Sok. No:47 Elazığ
  • Telefon: 0 (424) 233 75 61 0 (424) 255 51 11
  • Faks:
  • Eposta: info@guralplar.com