Kurumsal

 

Güralplar Yapı Sistemleri; Elazığ Organize Sanayi Bölgesinde başlayan üretim faaliyetlerine sektörün sürekli değişen ve yenilenen ihtiyaçlarına paralel olarak sürekli olarak kendini geliştirmekte makina parkını ve uzman personel sayısını her geçen gün arttırmaktadır.

Güralplar Yapı Sistemleri; ekonomik ve yenilikçi çözümler sunarken estetik olarak gösterişli kullanım olarak ergonomik ürünler portföyüne katmayı vizyon edinerek çalışmalarını sürdürürken, eğitim ve gelişime olan duyarlılığı standartlar dahilinde yapılan iş uygulamalarıyla göz doldurmaktadır.

Güralplar Yapı Sistemleri; günümüzün vazgeçilmezi olan nanoteknoloji ürünlerini üretim yelpazesine katmakta, sağlıklı yaşam alanları ve dengeli bir ekosistemin gelecek nesillere ulaştırılması bağlamında yenilenebilir enerji kaynaklarının verimli kullanılması hususlarında da yüksek bir bilinç oluşturmayı misyon edinmektedir.

Güralplar Yapı; Elazığ Organize Sanayi Bölgesinde başlayan üretim faaliyetlerine sektörün sürekli değişen ve yenilenen ihtiyaçlarına paralel olarak sürekli olarak kendini geliştirmekte makina parkını ve uzman personel sayısını her geçen gün arttırmaktadır.

Dünden bugüne sektöründeki bütün gelişmeleri ve yenilikleri takip eden ve konusunda öncü firmalardan Güralplar Yapı üretim sistemini her geçen gün daha ileriye taşımak, müşterilerine daha kaliteli ürün ve hizmet sunmak için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

0 (424) 233 75 61 0 (424) 255 51 11 7/24 Destek

Bülten

Yararlı bilgiler ve değerli kaynaklar için e-posta bültenine abone olun.

İletişim Bilgileri

  • Adres: Elazığ Organize Sanayi Bölgesi 24. Yol Yazıkonak - Elazığ Çarşı Mah. Atatürk Okulu Sok. No:47 Elazığ
  • Telefon: 0 (424) 233 75 61 0 (424) 255 51 11
  • Faks:
  • Eposta: info@guralplar.com